O nás

Vážení hosté,
Vítejte v naší restauraci Ladronka, která je již od třicátých let minulého století nedílnou součástí svérázné pražské čtvrti Košíře. Historie restaurace kopírovala vývoj celé naší země, od rozkvětu za První republiky až po téměř totální devastaci v době socialismu, do které ji přivedly RaJ Praha 5 na konci osmdesátých let.
V roce 1993 přešla restaurace do soukromých rukou a od té doby v ní proběhly tři zásadní rekonstrukce jak výrobních, tak odbytových prostor, aby splňovala stále přísnější hygienické požadavky pro výrobu a prodej jídel a reflektovala i náročnější požadavky zákazníků modernějším interiérem. Fotografie z průběhu rekonstrukcí si můžete prohlédnout v prostorech restaurace.
I přes výše uvedené změny se naše restaurace snaží zůstat stále tou místní košířskou, lidovou, přístupnou pro všechny okolní obyvatele, kteří jsou našimi většinovými zákazníky. Asi jsme tím rezignovali na zisk michelinské hvězdy, ale na co jsme nerezignovali, je servírování poctivé, kvalitní české kuchyně a dobře ošetřených nápojů za přijatelné ceny. Naší chloubou je hlavně čepování piva z portfolia Plzeňského prazdroje, zejména tanková Gambrinus 10. Ne nadarmo naše restaurace každoročně získává certifikát Plzeňského prazdroje za splnění nejpřísnějších kritérií péče o čepované pivo.
Věřte, že snahou všech pracovníků naší restaurace je to, aby jste se u nás cítili co nejpříjemněji a pravidelně se k nám vraceli. Samozřejmě, chybička se občas vloudí a tak Vás, naše hosty, chceme požádat : Nenechte si stížnosti a připomínky pro sebe a své přátele, ale řekněte je nám. Majitel nebo provozní restaurace je pro Vás k dispozici v kanceláři restaurace nebo tel. 602 385 992, 24 hodin denně, 365 dní v roce. K dispozici je Vám také mail ladronka @seznam.cz nebo facebook. Vše o naší restauraci pak najdete na webu www.restaurace-ladronka.cz, včetně denně aktualizovaného poledního jídelního lístku či všech novinek, které pro naše hosty připravujeme ( promoakce, soutěže, tématické i mimořádné nabídky kuchyně a výčepu apod.)
Ještě připomínáme : V zadní části restaurace je Vám k dispozici oddělený salonek pro pořádání nejrůznějších setkání, oslav, hostin, rautů, zkrátka veškeré zábavy, u které nechcete být rušeny. K jídlu nebo pití si pak můžete vymyslet cokoli Vás napadne, stačí objednat 1 den předem a vše zajistíme. Pokud byste si chtěli objednat salonek bez konzumace, je třeba se dohodnout s majitelem restaurace na výši nájmu.
Naše restaurace je též vstřícná k veškeré hudební produkci, pravidelně si k nám chodí s přáteli zahrát a zazpívat místní košířská country skupina. Jde tedy jen o to, zda si chcete zahrát a zazpívat v restauraci s ostatními hosty, nebo v soukromí našeho salonku. Stačí se domluvit s pracovníky obsluhy.
Také se budeme těšit na Vaši návštěvu letní zahrádky před restaurací, která od začátku června do konce srpna nabízí veškerý sortiment restaurace.
Dovolte, abychom Vám popřáli příjemné posezení v restauraci Ladronka a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Personál restaurace a od roku 1993 majitel restaurace Arnošt Barták

Platba kartou
Platba
kartou
Platba stravenkou
Platba
stravenkou
Psi vítáni
Psi
vítáni
Salónek
Salónek
Sportovní přenosy
Sportovní
přenosy
TV
TV
Venkovní posezení
Venkovní
posezení
Wifi
Wifi
Zákaz kouření
Zákaz
kouření
Plzeňská 208, Praha 5, 15000
po–čt: 10:30–23:00
pá: 10:30–24:00
so: 11:00–23:00
ne: 11:00–22:30