O nás

Jsme malá hospůdka v Řeži, která se nachází v meandru řeky Vltavy na jejím právem břehu asi 12km severně od Prahy. ( GPS 50°10'33.2"N 14°21'18. ) Podél řeky jsou jak od Prahy tak i od Kralup n. Vltavou cyklistické stezky, které vedou přímo k nám.

Hlavním bodem hospůdky je skvěle udržované fotbalové hřiště klubu SK Husinec-Řež. Při utkání si můžete sednout na venkovní zahrádku a sledovat zápas. Hřiště je, ale využívané také na společenskou hru Kubb, která uchvátila snad vsechny věkové kategorie. Tato týmová hra pochází ze Švédska a u nás se již několikrát hráli turnaje skupin, které pocházeli z různých koutů České republiky. V minulém roce se zde odehrálo mistrovství ČR. Soupravy těchto dřevěných kostek máme k zapůjčení, aby si mohl tuto hru kdokoliv vyzkoušet. Díky spolku Husinec Kubb se k nám do Řeže tato hra dostala a ukázala ostatním, jak se bavit. Historii a pravidla si můžete přečíst na www.husineckubb.cz.. U naší hospůdky máme také nově vybudované dětské hřiště a v teplých měsících je postavená mega trampolína. V zimních měsících máme dětský koutek. 

Nabízíme čtyři druhy čepovaných piv. Je to Gambrinus nepasterizová 10, Velkopopovický Kozel 11, Pilsner Urquell 12 a Master tmavý 18. U nás si, ale přijdou na své i zákazníci, kteří pijí nealkoholické pivo. Máme lahvový Birell světlý, Birell zelený ječmen, Birell polotmavý a v plechovce Birell ochucený. Veškerá nabídka nápojů je k nahlédnutí v sekci nápojové lístky. K jídlu nabízíme různé druhy sýrových a rybích salátů a při domácích zápasech našich fotbalistů také grilujeme. Opět je vše uvedeno v jídelním lístku.

Dětské hriště
Dětské
hriště
Psi vítáni
Psi
vítáni
Šipky
Šipky
Sportovní přenosy
Sportovní
přenosy
TV
TV
Venkovní posezení
Venkovní
posezení
Ke hřišti 173,
25068 Řež
www.prazdrojmenu.cz/hospudka-u-hriste
facebook.com/hospodarez
Po-Čtv 13.00-20.00hod
Pátek 13.00-21.00hod
So-Ne. 11.00-21.00hod.
Úterý zavřeno