O nás

Vítáme vás v Green Hausu.

Pivnice Green Haus Vám nabízí příjemné posezení v nově zrekonstruovaných prostorách z roku 2015 s kapacitou 32 míst v kuřácké části a 18 míst v nekuřáckém salonku s krbem, kterým je v zimním období vytápěna celá hospoda. Pravidelně pro vás přenášíme sportovní události na televizy v kuřácké části. Nekuřácký salonek je idelání místo pro pořádání souromých oslav, srazů a pracovních jednání, nebo posezení s dětmi. Pro větší soukromé akce, nabízíme možnost pronájmu celé hospody i s venkovním grilem na selata.

Nápojový lístek obsahuje nemalé množství alkoholických i nealkoholických nápojů, které se pro vás snažíme neustále aktualizovat a doplňovat dle vašich přání. Zároveň se snažíme zachovat rozumné ceny nápojů.

Od 17 hodin do konce zavírací doby pro vás vaříme se zaměřením na hamburgery. V jídelním lístku ale nalezne i jiné speciality jako steaky, saláty či pochutiny k pivu a vínu.

Pravidelně pro vás chystáme akce na pití a jídlo.

Od jara do podzimu je v provozu letní terasa s grilem, která pojme až 100 osob. S větší části je kryta markýzou proti slunku a dešti. V sezóně na terase probíhá pravidelné grilování nebo hudební akce pod širým nebem. Terasa je vybavena dětským dřevěným domkem s hračkami a houpačkou. Pro cyklisty je uvnitř stojan na kola. Pejskařům vstup povolen se psy,pouze na vodítku.

Dětské hriště
Dětské
hriště
Psi vítáni
Psi
vítáni
Salónek
Salónek
Sportovní přenosy
Sportovní
přenosy
TV
TV
Venkovní posezení
Venkovní
posezení
Wifi
Wifi
Havlíčkova 7, Chrudim, 53701
PO - ČT 13:00 - 23:00
PÁ 13:00 - 01:00
SO 11:00 - 00:00
NE 11:00 - 23:00